Najčastejšie otázky

Môžeš sa prihlásiť na akúkoľvek hodinu aj ako úplný začiatočník bez predošlých športových skúseností.

Na hodinu sa prihlásiš cez náš rezervačný systém TU . Najprv si vytvor účet, cez ktorý sa následne môžeš prihlásiť na ktorúkoľvek hodinu.

Áno, deti od 8 rokov môžu navštevovať hodiny vzdušnej akrobacie na kruhu alebo na závesnej sieti, a taktiež pole dance. Kurz trvá 3 mesiace a dieťa má nárok na 3 náhradné hodiny. 

Kurz trvá niekoľko týždňov. Prihlasuješ sa na konkrétny deň a konkrétnu hodinu, na ktorú budeš chodiť počas trvania kurzu. Kurzy pre dospelých trvajú zvyčajne 4 týždne s hodinami 1-2x týždenne. Kurzy pre deti trvajú 12 týždňov, s dochádzkou 1x týždenne.

Jednorazový vstup je pre Teba  vhodný, ak sa nechceš alebo nevieš viazať na pravidelné kurzové hodiny. Prípadne ak si nie si istá/istý, či by ťa daný šport bavil a chceš si to najprv vyskúšať.

Súkromnú hodinu prispôsobujeme potrebám a požiadavkám klienta. Na hodine sa venujeme iba jednému klientovi. Súkromnú hodinu si musíš vopred rezervovať a dohodnúť s preferovaným lektorom telefonicky, emailom alebo cez sociálne siete.

Workshopy zvyčajne usporadúvame cez víkendy  alebo mimo hodín v rozvrhu a trvajú dlhšie ako štandardná hodina. Lektori ponúkajú svoje špecifické znalosti a zručnosti, ktoré na hodine aplikujeme do praxe. Workshop je potrebné uhradiť vopred na účet SK62 1100 0000 0029 4315 3503.

Ak rezervačný systém ukazuje v rozvrhu napríklad „volno: 2“, môžeš sa  prihlásiť sa aj jednorazovo a to aj v prípade že ide o kurz. Jednorazový vstup je potrebné vopred uhradiť na bankový účet SK62 1100 0000 0029 4315 3503.

Na každú hodinu Ti odporúčame prihlásiť sa cez náš rezervačný systém. Iba tak vieme Ti zaručiť miesto a dostatok cvičebných pomôcok, prípadne s tebou nadviazať komunikáciu.

V tomto prípade nás môžeš kontaktovať, či už telefonicky, mailom alebo na sociálnych sieťach.

Môžeš zaplatiť vopred na bankový účet SK62 1100 0000 0029 4315 3503 alebo v hotovosti pred začatím hodiny.

Platbu kartou neakceptujeme.

Ak máš záujem o súkromnú hodinu osamote alebo aj spolu s kamoškou, neváhaj nás kontaktovať telefonicky, emailom alebo na sociálnych sieťach.

Rezerváciu kurzu môžeš zrušiť najneskôr 48 hodín pred začatím kurzu, rezerváciu jednorazového vstupu a súkromnej hodiny najneskôr 6 hodín pred začatím hodiny, rezerváciu workshopu najneskôr 72 hodín pred začatím workshopu. V opačnom prípade strácaš nárok na akúkoľvek formu refundácie. Zrušiť rezerváciu môžeš prostredníctvom svojho účtu v rezervačnom systéme calendiari. Viac informácií nájdeš vo všeobecných obchodných podmienkach.

Ide o 8 vstupovú permanentku s platnosťou 2 mesiace od momentu zakúpenia. S touto permanentkou sa môžeš prihlásiť na akúkoľvek hodinu v rozvrhu, pokiaľ je tam volné miesto a Ty si určuješ, ako často budeš chodiť trénovať.

Pokiaľ sa nemôžeš dostaviť na hodinu v rámci kurzu, máš nárok na 1 náhradu v rámci 4 a 8 týždňového kurzu, alebo 3 náhrady v rámci 12 týždňového kurzu. Aby si si náhradu mohla/mohol uplatniť, je potrebné sa z hodiny, na ktorú neprídeš, najprv vopred odhlásiť, a to najneskôr 2 hodiny pred začatím kurzovej hodiny. Náhradnú hodinu si môžeš vyčerpať najneskôr 1 týždeň po ukončení kurzu a môžeš sa prihlásiť na ktorúkolvek hodinu v rozvrhu, kde je voľné miesto.

Ak na Tvoj kurz alebo jednorazovú hodinu pripadne sviatok, je to väčšinou o dohode. Pokiaľ všetci účastníci kurzu chcú cvičiť, hodina štandardne prebehne. Pokiaľ sa niekto zúčastniť nemôže, kurz sa posúva o jednu hodinu.

Na exotic pole dance sú vhodné špeciálne tanečné topánky na vysokom podpätku a vysokej platforme. Pre začiatočníkov odporúčame tzv boots, ktoré sa viažu až nad členkom a poskytujú silnejšiu oporu. Skúsenejšie tanečnice môžu siahnuť po sandálkoch na platforme.

Na akrobaciu na kruhu a na závesnej sieti je ideálne dlhé oblečenie, naopak, na pole dance si prines poledancové oblečenie (poledancová podprsenka a poledancové nohavičky), prípadne športovú podprsenku a krátke nohavice. Na hodiny flyfitu si môžeš obliecť akékoľvek športové oblečenie, či už krátke alebo dlhé.

V chladnom období ti odporúčame obliecť si na rozcvičku a strečing dlhé legíny a dlhý rukáv, prípadne mikinu.
So sebou si prines malý uteráčik, ktorý budeš používať na telo.

NENAŠLI STE ODPOVEĎ?

Nevadí, ak potrebujete poradiť s výberom kurzov pre seba či svoje ratolesti, 

prediskutovať možnosti individuálnych hodín alebo čokoľvek iné, 

neváhajte sa na nás obrátiť.