Naša ponuka

Zoznámte sa s našou ponukou lekcií pole dance, aerial hoop, aerial sling a ďalších! Naše skúsené lektorky vám ponúknu odbornú výučbu a osobné usmernenie, aby ste mohli rozvinúť svoje schopnosti v týchto fascinujúcich disciplínach. Nezáleží na tom, či ste začiatočník alebo pokročilý, naše lekcie sú prispôsobené všetkým úrovňam. Vyberte si z našej rozmanitej ponuky a začnite objavovať krásu pohybu u nás!

POLE DANCE

Pole dance je šport, v ktorom sa nájde každá z vás. Môžeš robiť silové kombinácie, flexibilné prvky, ladné tanečné choreografie, môžeš cvičiť na statickej alebo spinovej tyči, môžeš tancovať bezpečne na zemi, pri tyči, alebo lietať vysoko vo vzduchu. Naše trénerky Ti ukážu všetky tváre pole dancu a je len na Tebe do ktorej sa zamiluješ.

Si úplný začiatočník alebo sa pripravuješ na súťaž? Radi Ti pomôžeme pri dosahovaní Tvojich cielov!

Ak si nie si istá, či je pre Teba Pole Dance to pravé, napíš nám a my Ti poradíme.

EXOTIC POLE DANCE

Exotic je štýl Pole Dance, ktorý sa  zvyčajne sa tancuje v topánkach na vysokých opätkoch a platformách. Tento druh pole dance zdôrazňuje plynulé pohyby tela, eleganciu a expresívne prvky tanečnej techniky. Vďaka kombinácii tanečných prvkov a akrobatických postojov v topánkach na vysokých opätkoch vytvára Exotic jedinečný a štýlový tanečný zážitok.

AERIAL SLING & KIDS AERIAL SLING

Aerial sling, teda akrobacia na závesnej sieti predstavuje umenie, kde tanečník pracuje s látkovým slingom alebo hamakom. Tento druh vzdušnej akrobacie kombinuje elegantné pohyby, silové prvky a flexibilitu, umožňujúc tanečníkom vytvárať nádherné a pôsobivé kombinácie. Akrobacia na závesnej sieti si vyžaduje koordináciu, silu a technické zručnosti. 

FLY FIT

Flyfit kombinuje prvky z jogy, pilatesu, kalanetiky, gymnastiky a silového tréningu. Táto forma cvičenia využíva závesnú sieť na podporu rôznych pohybov a cvikov, čím umožňuje efektívne posilňovanie, zvyšovanie flexibility a zlepšovanie celkového fyzického stavu. Flyfit je  nielen výzvou pre telo, ale aj formou cvičenia, ktorá prináša radosť a estetický rozmer do tréningového procesu.

AERIAL HOOP & KIDS AERIAL HOOP

Aerial hoop, známa tiež aj ako „Lyra“, je forma vzdušného umenia na kruhu,  ktorý je zavesený vo výške. Akrobacia na kruhu kombinuje prvky silového tréningu, flexibility a tanečnej expresivity. Tanečníci vytvárajú rôzne choreografie, kombinácie, rotácie a kaskadérsky pôsobiace zostavy, čím vytvárajú vizuálne atraktívne vystúpenia. 

FLEXI

Flexi je strečingové cvičenie zamerané na zlepšenie flexibility a rozsahu pohybu v kĺboch. Cieľom strečingu je uvoľnenie svalového napätia, zlepšenie svalovej koordinácie a prevencia zranení spojených s obmedzenou flexibilitou. Pravidelný strečing môže prispieť k zlepšeniu mobility,  zlepšeniu držania tela a celkovému pohodliu pohybu. Cvičenie je vhodné pre ľudí všetkých vekových kategórií a úrovní fyzickej kondície.